Inschrijving brugklas RSG Wiringherlant
Op dinsdag 24 of woensdag 25 maart ontvangen we je graag samen met je ouders op RSG Wiringherlant om de inschrijving te doen.
Dinsdag 24 maart: 16.00 – 20.00 uur
Woensdag 25 maart: 16.00 – 19.00 uur
Let op: de inschrijving verloopt dit jaar iets anders dan voorgaande jaren.
Voorafgaand aan deze dagen vragen we ouders om thuis een vooraanmelding in te vullen. In deze vooraanmelding worden alvast enkele belangrijke gegevens en vragen ingevuld. Wij communiceren via onze website, via de groepsleerkrachten van groep 8 en via onze socials wanneer de vooraanmelding wordt opengesteld.
Op 24 of 25 maart maken we de aanmelding op school samen compleet. Pas daarna is de leerling definitief ingeschreven bij ons op school.
Met deze inschrijving zetten leerlingen een grote stap richting hun nieuwe school. We verzamelen in de aula en maken er een feestelijk en welkom moment van.
WAT NEEM IK MEE?
Wat neemt u mee naar de inschrijving op school?
1. Het definitieve eindadvies van de basisschool (uitdraai)
(deze wordt al uitgevraagd in de vooraanmelding, maar neemt u deze voor de zekerheid mee)
Wilt u ook de resultaten van de eindtoets meenemen? Sommige basisscholen verwerken deze in het definitieve eindadvies, terwijl andere scholen hiervoor een apart document gebruiken.
2. Een geldig identiteitsbewijs van uw kind (ID-kaart of paspoort).
3. Eventueel een diagnoseverklaring
(deze wordt al uitgevraagd in de vooraanmelding, maar neemt u deze voor de zekerheid mee) Denk hierbij aan bijvoorbeeld: dyslexie, dyscalculie, hoogbegaafdheid, ADHD, ASS, TOS, etc.
Praktisch: tijdens de inschrijving passen leerlingen een sportshirt, het is prettig als uw kind iets aantrekt waar het sportshirt makkelijk overheen kan.